Розіграш від компанії "Курапрокс-Дентал" - в рамках виставки Dental Ukraine

Розіграш від компанії “Курапрокс-Дентал”

ПОДАРУНКИ ДЛЯ КРАСИВОЇ ТА ЗДОРОВОЇ ПОСМІШКИ!

Професійний догляд за ротовою порожниною від бренду Curaprox™ запрошує всіх учасників та відвідувачів виставки "Дентал Україна" прийняти участь у розіграші МЕГА крутих подарунків.

 

✅ 1-ше місце: Звукова зубна щітка Curaprox Black is White!

curaprox зубна щітка електрична

Звукова зубна щітка Hydrosonic від Curaprox - це справжня досконалість, яка поєднує в собі чудовий дизайн та комплексний догляд за ротовою порожниною.Високоякісна звукова щітка Hydrosonic Black is white завдяки своєму гідродинамічному ефекту очищає зубний наліт навіть у міжзубних проміжках.

  • Wow-дизайн для кращої мотивації
  • Має три  режими швидкості: 22 000, 32 000 і 42 000 коливань на хвилину
  • З інноваційною карбоновою насадкою для відбілювання
  • Понад 60 хвилин чищення (більше 1 тижня без підзарядки)
  • Компактний зарядний пристрій + футляр для подорожей
  • Має гідродинамічний ефект
  • Створено в Швейцарії у співпраці з професором Ульріхом Саксером

 

✅ 2-ге місце: Відбілююча зубна паста Black is white

curaprox зубна паста

Спробуйте новий підхід до відбілювання зубів з зубною пастою від Curaprox Black is white - освіжаюча, зі смаком лайму, знищує зубний наліт та потемніння на зубах за допомогою активованого вугілля без застосування відбілювачів чи абразивних компонентів а тому не шкодить зубній емалі. Одним із компонентів пасти є гідроксиапатит, він ремінералізує зубну емаль, забезпечуючи в такий спосіб разом з ензимами та фторидами ідеальний захист від карієсу даруючи Вам яскраво-білосніжну посмішку.

 

✅ 3-тє місце: Дорожній набір Black is white Travel 

curaprox дорожній набір

Дорожній набір Black is white Travel у чорній комплектації: чорна зубна щітка з ультра м'якою щетиною Curen на 5460 щетинок, відбілююча зубна паста з м'ятно-лаймовим смаком та інноваційні міжзубні йоржики. Чорний дорожній набір - це стильно, ефективно, зручно.

 

Реєструйтеся та перемагайте! Бажаємо успіхів!

Визначення переможців відбудеться 26 жовтня 2023. Результати розіграшу будуть оголошені на офіційній Фейсбук сторінці виставки "Дентал-Україна" (*підпишіться на нас, щоб не  пропускати цікаві події в стоматологічній галузі).

 

    curaprox logo